Galeria zdjęć

Dzień piżamowy:) Nowa tradycja w naszym Przedszkolu:)

Figielki pierwszy raz nocowały w przedszkolu. Odwiedzili nas zaprzyjaźnieni Pani Marta z Benkiem oraz Pan Przemek. Po zabawach przyszedł czas na nocny seans filmowy oraz próby zaśnięcia 🙂

Góralskie gawędy u Karola Szymanowskiego, czyli koncert Państwa Ciekawskich.

Świąteczne warsztaty z Bajanką 🙂

Przedszkolna Wigilia

Świąteczne spotkanie z rodzicami dzieci z grup Cudaczków i Urwisków

Świąteczne spotkanie z rodzicami dzieci z grupy Krasnoludków

Figielki i Krasnoludki w poszukiwaniu Św. Mikołaja

Urwiski i Cudaczki w poszukiwaniu Św. Mikołaja

Urwiski podczas warsztatów w Fundacji Ars:)

W Fabryce Bombek Choinkowych:)

W grupie Urwisy zakończył się projekt Drzewo. Oprócz spotkań z ekspertami, dzieci miały okazję samodzielnie zbadać budowę drzewa oraz zasadzić własne drzewo w ogrodzie przedszkolnym.

W grupie Figielków rozpoczął się projekt Poczta. Dzieci nie tylko projektują własne znaczki pocztowe ale także przygotowują posiłek dla strudzonego listonosza:) Dzięki teatrzykowi Pani Magdy wiedzą także, czym jest pocztówka i jak wyglądała pierwsza karta pocztowa.

Przedszkolny konkurs `` Jesień dary nam niesie`` został rozstrzygnięty.I miejsce zdobył Dominik Godek z grupy Figielków. Pozostali uczestnicy to Zuzia Walczak, Lila Ratajska, Ada Bartkowiak, Yevanhelina Horai . Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy oraz upominki ufundowane przez zaprzyjaźniony Świat Polciaka:) Bardzo dziękujemy:)

Wycieczki, wizyty ekspertów, ciekawe aktywności w grupach zabawowo- zadaniowych sprawiają, że Cudaczki jesienią na nudę nie narzekają:)

Podczas realizacji ostatniego projektu Krasnoludki poszerzały swoją wiedzę na temat owoców i warzyw 🙂

Urwisy podczas Pasowania na Przedszkolaka zapewniły wszystkich, że są silne jak lew, dzielne jak zuch i prawdziwego Przedszkolaka wypełnia je duch!

Podczas zajęć Pani Kasia uczyła Urwiski jak rozróżnić Borowika od Muchomora :)

Dzisiejszego dnia nasze Przedszkole zamieniło się w leśną polanę:)

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, dzieci wraz z Paniami Bożenką i Edytką, przygotowały niezwykle wzruszający występ. Debiutowały także najmłodsze Urwisy:)

Wczoraj nasze Przedszkole odwiedziła Bajanka- jak zwykle przygotowała szereg atrakcji, który sprawił, że warsztaty były wielkim przeżyciem dla Przedszkolaków.

w październiku w naszym Przedszkolu realizowane są projekty Drzewo oraz Jesień. Z tej okazji gościliśmy eksperta- Pana Leśniczego, który opowiedział wszystko o lasach.

Kolejny rok szkolny obfitujący we froeblowskie poranki- tym razem odwiedzili nas goście z zaprzyjaźnionego Przedszkola Żabulinki.

Dzień Drzewa- z tej okazji wszystkie grupy zasadziły w ogrodzie drzewka, o które będą dbały. Ponadto Figielki zgłębiły budowę drzewa, posegregowały jego części i dowiedziały się jak ważne dla człowieka są lasy.

A ziemia toczy swój DAR uroczy;) Pod takim hasłem bawiliśmy się podczas festynu z okazji Święta Ziemniaka.

Festyn Rodzinny

Dzień Mamy i Taty:)

Podczas Przedszkolnego Konkursu Wiedzy o Polsce dzieci zaprezentowały wybrane wiersze oraz wiedzę i umiejętności, które zdobyły podczas realizacji przedszkolnego projektu Polska

Głosowanie w Ogólnopolskim Konkursie Froeblowskim `` Wiosną wkoło jest wesoło``: 1 miejsce- Jadwiga Klejment z Niepublicznego Przedszkola Leonardo w Poznaniu oraz Mateusz Zdeb z Przedszkola nr 43 w Lublinie; 2 miejsce- Aleksandra Turyła z Przedszkola nr 64 w Lublinie; 3 miejsce- Milena Radzikowska z Przedszkola nr 76 w Lublinie. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, pozostałym uczestnikom dziękujemy z udział w konkursie.

Nasze Przedszkole zorganizowało Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski, podczas którego swoje umiejętności zaprezentowały Dzieci z poznańskich Przedszkoli. Przerwy umiliły nam zabawy z Panem Przemkiem.

Cudaczki zaprezentowały swoje umiejętności podczas Konkursu Talentów

Warsztaty pszczelarskie

Nasze Przedszkolaki z radością powitały wiosnę:)

Wycieczka do Szreniawy

Wycieczka do Straży Pożarnej

Warsztaty z Ratownikami Medycznymi

Przedszkolna wycieczka do Komisariatu Policji

Teatr Urwis i przedstawienie Żabi Książę 🙂

Walentynkowe zabawy w grupach Krasnalków, Cudaczków i Figielków 🙂

Dzieci z grupy Cudaczki dla swoich Babć i Dziadków przygotowały piękny występ, zaprosiły do tańca oraz wręczyły własnoręcznie wykonane upominki.

Balik karnawałowy okazał się podróżą w Kosmosie 🙂

Dzisiaj w Przedszkolu gościliśmy Babcie i Dziadków dzieci z grupy Krasnoludków. Dzieci przygotowały występ, podczas którego zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, których nauczyły się specjalnie na tę okazję, a także wręczyły przygotowane upominki. Wzruszone Babcie i Dziadkowie obiecali wrócić za rok 🙂

Froeblowski poranek- na dzisiejsze zajęcia do grupy Cudaczków przybyli niecodzienni goście- nauczyciele z poznańskich Przedszkoli. Chcieli zobaczyć, w jaki sposób można wykorzystać froeblowskie Dary 🙂

Cudaczki w Fundacji Ars- warsztaty plastyczne oraz rozmowa z Animatorami.

Szczęśliwego Nowego Roku!!!

Wycieczka do Karmelkowa 🙂

Świąteczne warsztaty z rodzicami Figielków

Przedświąteczni Goście- zabawy z Panią Martą i Benkiem 🙂

Świąteczny dzień w Przedszkolu- najpierw życzenia, podziękowania dla Rady Rodziców oraz wszystkich Pracowników Przedszkola, wręczenie nagrody dla laureatki Ogólnopolskiego Konkursu, wigilijny obiad..... i spotkanie, na które czekały wszystkie Dzieci- spotkanie ze Św. Mikołajem :)

Świąteczna atmosfera u Figielków 🙂

Cudaczki przygotowują się do Świąt 🙂

Krasnalki i froeblowskie zajęcia 🙂

Świąteczne warsztaty Cudaczków

Cudaczki w Salonie Wizażu 🙂

Poszukiwanie Św. Mikołaja 🙂

W naszym Przedszkolu gościliśmy Teatr Cieni `` Latarenka``. Przedstawienie `` Król Kruków``

Krasnalki uczą się, jak bezpiecznie poruszać się po drodze 🙂

Figielki w Starym ZOO

Andrzejkowe wróżby Figielków

Froeblowskie zajęcia w grupie Cudaczków

Dzień Pluszowego Misia

Święto Niepodległości

Festyn Pyra na polskich ścieżkach

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka